Luizi takohet me Noizyn pas daljes nga Big Brother VIP (Video)

Kete te diele u zhvillua After Party i “Big Brother VIP”, ku përpos ish-banorëve, opinionistëve dhe produksionit, janë të ftuar dhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet se Luizi është takuar me Noizyn. Dyshja përqafohen të buzëqeshur me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”, Luizi e ka përmendur reperin disa herë, ndërsa ky i fundit e ka mbështetur vazhdimisht.

 

@bigbrotheral2

♬ original sound – FD

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME