Luizi dhe Olta miq të ngushtë? Zbulohet biseda e tyre në festën e “BBVA”

Pas shpalljes së Luizit fitues të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, ai dhe Olta janë takuar në festën e madhe të bërë pas spektaklit.

Olta ka publikuar një video në Instagram story ku Luizi thotë se nëse ajo do ishte finaliste, gjërat do ishin ndryshe pasi nuk do dihej fituesi.

 

“I thashë mos e braktis lojën dhe do isha në finale me të. Nuk do dihej kush e fiton. Po i thashë mos e le. Ja luanesha”, tha Luizi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...