Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2!

Luiz Ejlli është fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania 2.

Pas 133 ditësh rrugëtim brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Luizi i dhuroi publikut të qeshura, lot, gëzim dhe emocione të forta publikut dhe u bë kryefjalë e këtij edicioni të jashtëzakonshëm.

Luizi ishte në garë me Efin, Dean dhe Kristin, në fund me një përballje më këtë të fundit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...