Ish-konkurrenti i “Përputhen” ndan lajmin e bukur, zbulon se së shpejti do bëhet baba

Ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi po bëhet baba për herë të parë.

Ai ka postuar në Instagramin e tij një eko të bebit që do vijë në jetë, duke zbuluar në këtë formë lajmin e ëmbël.

“Prive” konfirmon lajmin se Bearti dhe e fejuara e tij do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Kujtojmë që ai i propozoi për martesë të dashurës së tij, pak muaj më parë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...