E ‘pabesueshme’ çfarë ka bërë gjyshja e Kiares për Luizin: E kam rregulluar per Perandorin

Kiara dhe Luizi u martuan në një ceremoni emocionuese, ku mes të ftuarve ishte dhe gjyshja e moderatores, nëna Leta.

Në një intervistë për “E Diell”, ajo ka thënë se është shumë e lumtur që Kiara dhe Luizi u martuan.

 

Ndersa zbuloi se i kishte përgatitur dhe taqebapin, ushqimin e preferuar të këngëtarit që ta priste në shtëpinë e saj.

“Jam shumë e gëzuar, shumë e lumtur që ata si çift përfunduan bashkë edhe ju uroj një jetë sa më të lumtur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...