Çfarë ndodhi në dasmën e Luizit dhe Kiarës që indinjoi fansat

Në finalen e madhe të Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Luizi u surprizua me një ceremoni të mbajtur në tarracën e Bashkisë së Tiranës, ku çifti dha betimet para kryebashkiakut Erion Veliaj.

Mirëpo diçka që ka indinjuar fansat është fakti që në dasmë mungonte familja e Luizit. Ndonëse nëna e tij vetëm pak ditë më parë e surprizoi në Big Brother, ajo nuk ndodhej në dasmë.

Fansat kanë shpërthyer në komente të pakënaqur që nga ana e Luizit nuk ndodheshin familjarët.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...