Benet Beci: Bashkia do të jetë në shërbim të plotë të qytetarëve

Me banorë të Ndocajt e Dudasit. I falenderoj nga zemra të gjithë të pranishmit. Dua t’i siguroj se i di shumë mirë shqetësimet e tyre për mbeturinat, mungesën e këndeve sportive e kabineteve në shkollën ku mësojnë fëmijët e tyre, edhe të një hapësire të përshtatshme për të moshuarit, edhe të sigurisë në kalimin e unazës perëndimore…Nuk dua të ndalem në të gjitha gjërat që s’janë bërë apo janë bërë keq në kaq shumë vite në Shkodër. Dua t’ju siguroj se me të ardhur në krye të Bashkisë Shkodër, do të bëj të pamundurën që ky institucion të kthehet në punë në shërbim të plotë të qytetarëve, për përmirësimin e cilësisë së jetesës së tyre. Këto nuk janë premtime, këto janë punë që duhen bërë pa asnjë hezitim, asnjë ankesë, asnjë kompromis. #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...