Beci publikon mesazhin e Mukades Çangës: Këto votime janë për ma tmirën e Shkodrës

Shetitme gjithkah, por ma t’bukur se Shkodren, nuk gjetme!
#shkodraepara #shkodrapozitive !

https://fb.watch/knF6PSAOMx/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...