Zbulohet skenari i natës finale të BBVA? / Foto që po bën xhiron e rrjetit: Luizi do te shkoje ne bash…

Me gjashtë maj, të shtunën është nata e madhe e finales së BBVA. Katër finalistët e zgjedhur janë Luizi, Efi, Dea dhe Kristi.

Në një video në TikTok që po qarkullon nga fansat e Big Brother, thuhet se Luizi dhe Dea do të jenë dy finalisët e fundit, ku edhe Luizi do ta fitojë çmimin e madh.

Tutje thuhet se Luizi do të shkoj në bashki ku do të kurorëzohen me Kiarën, dhe aty do të jenë duke i pritur e emë e tij dhe shumë të tjerë.

Gjithashtu sipas mesazhit të publikuar thuhet se gjatë asaj nate do të këndojnë këngëtart, si Noizy, Elvana, etj. Shiko foton:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...