“U futa në tualet dhe piva vaj ulliri”/ Luizi ju tregon se si të pini alkol por të mos deheni

Luizi ka treguar së fundmi metodën se si të pini alkol dhe të mos deheni.

Ndërkohë që ishe duke folur me banorët e tjerë, ai ka ndarë një rast nga jeta e tij jashtë, ku në një garë me shokët, para se të pintë pije alkoolike ka konsumuar shumë vaj ulliri.

“E kemi bere njëherë me shokët kush pinte më shumë. U mblodhëm bashkë në shtëpi, me uiski, shishe një litërshe.

Edhe e di çfarë bëra unë, u futa në tualet dhe mora vaj ulliri, e di sa kam pirë gati duke vjell. Vaj ullirit nuk e lejon alkoolin, e mban që të mos dehesh.”- tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...