Në oborrin e këngëtarit Leonard Guga/ Mjedisi i jashtëm i shtëpisë së tij ngjan me një kopësht shumëngjyrësh

Nga Mario Gjini

 

Leonard Guga është artisti që përherë ka ditur t’ja rrëmbejë zemrën publikut me zërin e tij dhe këngët e bukura shkodrane por gjithashtu ai është edhe artisti që kujdeset çdo ditë për lulet e oborrit të shtëpisë së tij që ngjan me një kopësht shumëngjyrësh.

 

Dashurinë për lulet këngëtari shkodran thotë se ja ka ushqyer e ëma që në fëmijëri por kujdesi ndaj tyre duket se është i trashëguar dhe i ka rrënjët më të thella. Mes shumëllojshmërisë së luleve që gjenden në oborr artisti veçon edhe më të preferuarat.Shkodra është qyteti që përherë u ka kënduar luleve apo pranverës, stinës së
lidhur me to.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...