Luizin e rrethojë striptistet, “nxehet” Kiara: Më fusni në shtëpi tani

Luiz Ejlli duket se po kalon një nga mbrëmjet më të bukura brenda shtëpisë së Big Brother, pasi produksioni ka vendosur që për festën e beqarisë t’i bëjë një surprizë të madhe, duke futur në shtëpi disa nga striptistet e një rej clubeve më të njohur anë Tiranë.

Por i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i nuses së ardhshme, Kiara Tito.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Kiara shkruan: Më funi në shtëpi tani…

Sigurisht që ky reagim vjen në formën e shakasë, pasi vetë Kiara e ka shoqërua me emoji.

 

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, me Kiarën e veshur nuse dhe Luizin dhëndër, kryetari i bashkisë shpalli burrë dhe...

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është gati për t’u bërë pjesë e botës së televizionit dhe tani po pret ofertat. Ajo ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...