Beci: Radhën tani e ka rruga e Dukagjinit

Radhën tani e ka rruga e Dukagjinit, për t’i dhënë vëmendjen dhe zhvillimin që i takon! #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kl6igOW8gj/?mibextid=cr9u03

 

Brenda dasmës së Kleas dhe Elgitit, Romeo Veshaj i përlotur: Imagjinoj veten dhëndër!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetuan xhirime dhe intervista ekskluzive nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës që kurorëzuan...

Mesazhi prekës, djali në lot i bën thirrje të fejuarës: Kthehu dhe më lehtëso dhimbjen!

Mbrëmjen e djeshme, diçka mjaft e bukur u pa në qytetin e Librazhdit. Ishte një mesazh “Më ka marrë malli, ktheu” i vendosur tek lagja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...