Banorët lënë nam/ Ronaldo nuk përmbahet, bën veprimin e PAPRITUR me balerinën: E kap nga p…: Del video…

Ronaldo Sharka ishte mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” pasi u organizua festa e beqarisë për Luiz Ejllin.

Ai së bashku me disa ish-banorë të tjerë festuan me Luizin, pasi siç është lajmëruar, në finalen e madhe Ejlli do t’i japë fund beqarisë.

Luizi së bashku me Kiara Titon do të kurorëzojnë dashurinë e tyre, e cila lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por jo vetëm kaq, pasi për festën e beqarisë nuk munguan as striptistet, të cilat kanë ‘çmendur’ djemtë.

Madje edhe Ronaldo në një moment duket se nuk është përmbajtur, pasi shkon pranë striptistet dhe nuk e lëshon teksa kërcejnë.

“E mbyti. O Ronaldo, është e vogël mo shpirt”, dëgjohet t’i thotë Luizi.

Nga ana tjetër, edhe Krist Aliaj duket se e ka shijuar në maksimum këtë festë. Edhe ai në fund të festës, nuk po largohej dot nga një balerinë, por ishte Lorenci ai që ndërhyri dhe u tha ‘se do t’i takonte jashtë’.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...