‘A keni kërcënuar Tean me vdekje’? Përgjigjet Kiara

E ftuar mbrëmjen e sotm në “Më lërë të flas”, ka qenë Kiara Tito.

Moderatorja i është përgjigjur zyrtarisht deklaratave të Tea Trifonit, e cila u shpreh në po të njëjtin emsion se Kiara dhe burri i saj i tezes e kanë kërcënuar me jetë.

Me të qeshur Kiara e ka mohuar, duke thënë që kjo bëhet e gjithë për vëmendje nga disa banorë dhe e ka konsideruar këtë veprim të shëmtuar.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Kjo nuk është e vërtetë

Donaldi: Ajo ishte shumë e prekur

Kiara: Vërtetë? Ka shumë personazhe që thonë gjëra për vëmendje. Është shumë e shëmtuar ajo që ka thënë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...