“Qetësohu o zemra, do ta fitosh”, Donaldi motivon Luizin pak ditë para finales së madhe

Dy protagonistët e edicionit të kaluar të “Big Brother VIP”, Donald Veshaj dhe Iliri Shaqiri kanë surprizuar mbrëmjen e djeshme katër finalistët, duke hyrë në shtëpinë e BBV.

Ata kanë darkuar me katër banorët Efin, Luizin, Kristin dhe Deamishel.Donaldi dhe Iliri herë pas herë kanë motivuar banorët duke iu thënë tërthorazi se janë bërë viral në rrjetet sociale dhe kanë fituar simpatinë e publikut.

Madje në një moment Donaldi u dëgjua teksa i tha Luizit që të shijonte ditët e fundit të kësaj aventure i tha se ‘ai do ta fitonte’.

“Po lëre ore, qetësohu o zemra ime, ç’ke ore, do ta fitosh zemra”, i tha Donaldi-Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...