Pa mbaruar BBV2, Sara Hoxha paralajmëron nisjen e Big Brother VIP 3: Shum sh…

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe dhe e shumepritur e Big Brother VIP 2. Me këtë rast, producentja Sara Hoxha ka bërë një postim ku falenderon të gjithë ekipin e Top Channel për punën e palodhur gjatë këtyre muajve. Ndër të tjera ajo paralajmëron se Big Brother VIP 3 do nisë së shpejti.

“Edhe dy dite na ndajne nga finalja e madhe e Big Brother VIP dhe kurorezimit te fituesit. Ky sezon ka qene po aq sfidues sa dhe i jashtezakonshem!

Ekipi i Top Channel dhe unë personalisht do t’u jemi gjithmonë mirënjohës 36 njerëzve që u hodhën në këtë anije me ne dhe nuk u larguan kurrë, pavarësisht se sa i veshtire u bë deti.

Megjithatë, u jam veçanërisht mirënjohëse qindra njerëzve që punuan pafund për t’u sjellë shqiptarëve një dritare hutimi nga realiteti i perditshem për mbi 4 muaj. Shijoni finalen dhe Big Brother 3 ju le takim së shpejti. nderkohe Top Channel ju shoqeron me programacionin e pasur”, shkruan Sara.

 

SHIKO POSTIMIN

Butrint Imeri do martohet?! Këngëtari i habiti të gjithë: Kam radhën për…

Tani që vëllai i tij u martua rradha i ka mbetur Butrintit në familjen Imeri. Këtë e ka pohuar edhe vetë këngëtari me anë të...

40 vite i “dashuruar” me biçikletën/ Sokol Gjoni: Jeta ime e lidhur fort me këtë mjet

Nuk janë të paktë njerëzit të cilët e kanë lidhur fort jetën e tyre me biçikletën, sidomos në Shkodër nuk ka kuptim nëse nuk...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

FOTO/ Ka rënë në dashuri? Enca Haxhiaj habit me postimin e fundit

Këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj është një ndër vajzat...

Mëse e përhapur në vendin tonë, doktori i njohur ngre alarmin: Sëmundja që po i merr jetën të rinjve para prindërve

Sëmundshmëria tek të rinjtë është rritur, veçanërisht prekja nga...

Punonte tek posta ADEX/ Kjo është agjentja që vodhi 3 milionë euro (skema)

Personi që shihni në foto është Alma Beqiri, agjentja...