Meridian Ramçaj zbulon detaje të reja në lidhje me ceremoninë e Luizit dhe Kiarës në “BBVA”

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banorët e shtëpisë së BBV, Meridian Ramçaj. Këtë edicion të dytë, Meridiani ka shprehur mbështetjen e tij për një nga banorët që ndodhet brenda shtëpisë dhe që është një prej finalistëve, Luiz Ejlli.

Kur të dalë Luizi pas një mbështetje kaq të madhe 6 mujore, a do të jetë Meridiani njeriu që do ti tregojë rrugën e duhur?

 

Sinqerisht që nuk e kam menduar ndonjëherë. Unë kam filluar ta mbështes Luizin që me datë 26 dhjetor. Po ta vini re tani nga fundi e kam ulur pak ritmin sepse nuk ka pasur më nevojë. Ai vështirësitë më të mëdha i ka pasur në fillim.

Të gjithë e dimë sa vështirësi ka pasur në fillim dhe unë atëherë e kam mbështetur, tani ai nuk ka nevojë. Nëse do të kërkojë këshillën time padiskutim që do t’ia jap. Nuk besoj se Luizi ka nevojë për menaxhim thjesht ne e kemi parë aty në shtëpi se çfarë intuite ka dhe sa inteligjent është. Unë mendoj që ai po të ndjeki intuitën e tij nuk do gabojë. Është si ato momentet e fundit ku është ai treni i fundit i jetës tënde që jepet një mundësi e artë dhe ti duhet ta kapësh dhe të vazhdosh deri në fund të stacionit të jetës.

 

Meridiani ka folur edhe për ceremoninë e të shtunës në finalen e Big Brother.

Kemi një super ceremoni të shtunën që do të jetë surprizë për të gjithë. Aty besoj që do të mbyllen shumë gojë, shumë njerëz të cilët kanë pështyrë do fillojnë që ta lëpijnë atë që kanë thënë, do të shikojmë se kush janë me të vërtetë miqtë e Luizit.

Meridiani ka folur gjithashtu edhe për pjesën se si ndikon një format si “Big Brother” tek personat që marrin pjesë dhe luftojnë për çmimin e madh.

Sot është 102-vjeçe, gruaja u divorcua në moshën 70-vjeçare, pasi burri e tradhtoi me një tjetër(Video)

Dr. Gladys McGarry mendoi se nuk do të shërohej kurrë kur burri dhe partneri i saj në biznes e lanë atë pas 46 vitesh...

Dea Mishel: Jam fillikat pa të dashur, dua dikë që të më … (video)

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’, disa nga banorët s’kanë më komunikim me njëri-tjetrin. E mesa duket kjo ndodhi dhe me Dean. Ish-finalistja e “Big...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...