“Ky është kokrra e legenit”/ Iliri mbron Luizin dhe i kthen përgjigjen epike Efit

Gjatë darkës së dy finalistëve të vitit të kaluar të “Big Brother VIP” me katër finalistët e këtij edicioni të reality show-t, nuk kanë munguar ngacmimet dhe batutat.

Teksa Donald Veshaj po pyeste Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes se çfarë raporti kanë tani me njëri-tjetrin, Efi thotë për këngëtarin se ‘është kokrra e legenit’.

 

Nga ana tjetër, Luizi vendosi që të mos i përgjigjej kësaj pyetje, pasi tha se i është bërë te dhoma e rrëfimit dhe mund të dalë gjatë ‘Prime’-t të finales së madhe që do të mbahet më 6 maj.

Por këtu ndërhyri Ilir Shaqiri dhe i dha një përgjigje epike Efit. Ai i kujtoi asaj natën kur ajo kishte pirë dhe Luizi i ka qëndruar pranë në çdo moment.

 

“Ndoshta ai mund të jetë kokrra e legenit, po ama kokën ta mbajti ai te lavamani kur ishe keq”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...