Benet Beci: Nuk jam i zoti në fjalë, jam në punë konkrete

E kam thënë shpesh, nuk jam i zoti në fjalë, jam në punë konkrete. Nuk mendoj se Shkodra ka nevojë për “aktorë” të tjerë, i duhet menaxher. Këtë di ta bëj mirë! #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...