Beci: Të rinjtë kanë nevojë për mundësi, hapësirë dhe besim

Të rinjtë kanë nevojë për mundësi, për hapësirë, për besim. Na duhet të punojmë shumë për ta bërë Shkodrën, qytetin ku ata duan të rrinë e të ndërtojnë jetën e tyre. #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kjFSnJRPLw/?mibextid=cr9u03

 

Eksperti tregon hilet e tregëtarëve: Marrin makina që janë hequr nga qarkullimi, i shesin si të reja në Shqipëri

Eksperti Eno Zeneli në Wake-Up ka ndarë disa sekrete për të gjithë teleshikuesit se si të mos mashtrohen nga shitësit kur blejnë një makinë...

“Ti e di që të dua pafund”/ Ronaldo i propozon për martesë ish-banores së BB VIP, përgjigjja e saj ….

Jori Delli dhe Ronaldo Sharka kanë udhëtuar së fundmi drejt Turqisë, ku herë pas here postojnë në rrjetet sociale foto apo video së bashku. Ditën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME