Zbulohet dhurata e madhe që do të marrë Luiz Ejlli nga fansi i tij (Video)

Një video po qarkullon në rrjet për banorin më të përfolur Luiz Ejllin.

Një video ku duket se këngëtari pas mbarimit të “BBVA” e pret një surprizë shumë e bukur nga fansi i tij.

Bëhet fjalë për një makinë BMV.

Por, gjithsesi duhet të presim dhe pak ditë të shohim si do të ecin gjërat.

 

@bbva_3

#meluizin #luizejlli #kiara #oltagixhari @Dea Mishel 🍒 @olta @Kiara Tito @JoriDelli @in your dreams #luizejlli #kiara #oltagixhari #kristi #bigbrothervipalbania #bbvk #albania #kosova #prishtina #tirana #tetova #gostivari #kumanoval #ulqinit #preshevall #bigbrothervipkosova #bbvk #viral #trendingsong

♬ original sound – BIGBROTHERVIPALBANIA

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...