Rrjeti: Kiara po kopjon Arbanën!

Kostumi që Kiara veshi në “Fan club” ka marrë kritika për faktin se ish-banorja doli me një dekolte të hapur, por komentuesit nuk kanë lënë pa përmendur edhe Arbanën.

Kiara u shfaq e veshur me një kostum blu, me reçipeta poshtë xhaketës dhe komentuesve u është kujtuar i njëjti kostum nga Arbana, por në ngjyrë të bardhë.

Arbana gjithashtu e kishte veshur kostumin një masë më të madhe dhe me reçipeta me xixa, muaj më parë.

Kaq është dashur dhe Kiara është akuzuar se po kopjon Arbanën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...