Publikohet skandali i rradhës i “BBVA”, ja çfarë fshehu produksioni nga spektakli i fundit (VIDEO)

Një tjetër skandal i produksionit të BBVA është zbuluar nga fansat. Bëhet fjalë për mbremjen e kaluar ku mesa duket produksioni ka detyrat fansat e Luiz Ejllit të bëjnë ‘tifozeri’ edhe për Efin, duke qenë se nuk i ka shkuar askush për t’a mbështetur.

Një video që po qarkullon në rrjet është një vajzë me të dyja pankartat edhe për Luizin, edhe për Efin.

VIDEO

@shkodran.mor.ta.marrsha

#duetto con @Welcome_to_Albania #greenscreen #topchannelalbania #shkoder #shkoderalbania🇦🇱 #meluizin #luizejlli #albania #topchannelteqifsharacen #shqiperiaetnike #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #kosovo #tirana

♬ Funny Laugh no no no – Sound Effect

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...