Luizi ”surprizohet” nga fansja e Kosovës: Në janar humba motrën, me batutat e tij e tejkalova më lehtë

Dje nuk po mbahet “prime” i “Big Brother VIP Albania”, por po mbahet “Big Brother Fan Club”.

Fansa të shumtë sonte kanë marrë pjesë në këtë “prime” të Fan Clubit. Për Shqipëri kanë udhëtuar edhe fansa të Luizit nga Kosova.

 

Një nga fanset e tij tha se ai i ka ndihmuar shumë gjatë rrugëtimit të tij.

 

Ajo tha se në janar ka humbur motrën por me batutat e tij e ka tejkaluar.

DËMOHEN NDRIÇUESIT ELEKTRIK NË “GJUHADOL”

Dëmtimi I ndriçuesve në zonën muzeale të “Gjuhadolit” është një nga fenomenet që qytetaret përballen shpesh së fundmi. Dëmtimi kryesisht ndodhë gjatë natës ku...

Shiroka një ndër pikat turistike më të preferuara/ Qytetarët: Problem vijon të jetë mirëmbajtja dhe pastrimi

Megjithse nje dite jave Shiroka po vizitohet nga turiste vendas dhe te huaj. Qytetare te shumte, vijojne te zgjedhin Shiroken per te shijuar bukurite e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...