Iliri dhe Donaldi futen në Big Brother, Luizi: Për Zotin i kam parë në ëndërr!

Sapo kanë hyrë në shtëpinë më të njohur në Shqipëri, atë të Big Brother VIP dy ish-finalistët e një sezoni të kaluar Donaldi dhe Iliri.

Efi, Dea, Kristi dhe Luizi i kanë takuar ish-finalistët teksa janë duke konsumuar me ta edhe darkën.

Ajo që ka habitur më shumë ka qenë Luizi, i cili sapo i ka parë ka thënë se i ka parë në ëndërr të dy.

“Për Zotin i kam parë sot në drekë në ëndërr këta të dy.”-tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...