Ilda Bejleri për emrin e të dashurit të Efit, shpërthen Mikela: Të ka ngelur pikë në zemër…

Gjatë një debati në “Fun Club”, mbrëmjen e djeshme, ku tema ka qenë Luiz-Efi, Ilda Bejleri u shpreh se për Luizin dihen shumë gjëra, si mami, motra, partneren e tij Kiarën, ndërsa Efit nuk i dihet asnjë gjë, përfshirë dhe emrin e të dashurit.

Me këtë rast, Bejleri ka bërë publike emrin e të dashurit të Efit i cili quhet Genci. Gerti është shprehur se nuk është nevoja që të bëhet publike lidhja e Efit, ndërsa Mikela, shoqja e ngushtë e Efit, nuk i ka pëlqyer kjo gjë dhe reagoi.

Gerti: Ka qenë me Luizin, e ka dashur tamam si shok.

Ilda Bejleri: Po Efit si dihet emri i të dashurit, Genci. Luizit i dimë mamin, motrën, i dimë gruan tashmë.

Gerti: Po s’ka dashur ta bëjë publike.

Mikela: Të ngeli meraku tek i dashuri i Efit ty? Të paska ngelur pikë në zemër, s’ke gjë tjetër ku të kapesh, do patjetër këtë.

Ilda Bejleri: S’po flas me ty të lutem. Ata 20 veta që ishin, ishin familjarë, se unë nuk e shoh këtë tifozerinë e madhe të Efit. Tani absolutisht Luizi është lojtari për mua më i miri i të gjithë “Big Brither-ave”, kjo s’ka diskutim. Ka bërë diferencën që nga momenti i parë që ka hyrë aty dhe mbi të gjitha, na ka mahitur të gjithëve sepse ka qenë një ndryshim komplet imazhi. Nga ai djali i mirë që e njihnim shumë pak, doli një uragan sepse të zgjohesh i pari në mëngjes dhe të flesh i fundit, unë e shihja aty nga televizori dhe thosha si nuk u lodh ky njeri!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...