Habit Luizi: Golf 5 është gjëja më e çmuar që kam, prap te Kiara do përfundoj

Katër finalistët kanë vijuar me bisedat e tyre nga më të ndryshmet teksa presin ditën e madhe të shtunën.

Një nga temat që ata hapën sot ishte “gjëja më e çmuar” që kanë. Ata vendosën të përjashtojnë familjen duke qenë se të gjithë atë do thonin.

Dea: E heqim familjen se të gjithë familjen do themi

Efi: Dakort, unë pas familjes, kam personin me të cilin jam në marrëdhënie

Kristi: Po pas familjes, truri im

Luizi: Unë prapë te Kiara përfundoj, ndërsa gjëra materiale gjëja më e çmuar që kam është një makinë Golf 5

Zbardhet misteri i lëndës blu që u hodh nga helikopteri në vendin tonë dhe qb merakosi qytetarët…

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës u alarmuan pasi një helikopter po hidhte një lëndë në ngjyrë blu...

Këto shenja Horoskopi këtë verë do të pasurohen

Për shkak të sjelljes, karakterit apo mënyrës së menaxhimit, disa shenja astrologjike mund të pasurohen më shumë e më shpejt se disa të tjera....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...