E BUJSHME/ Rrëbeshe shiu dhe shtërngata, moti merr kthesën drastike

Moti për ditën e nesërme, 4 maj pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme, sipas parashikimit nga SHMU.

Pritet të ketë prezencë të kthjellimeve por në orët e pasditet do të ketë shtim gradual të vranësirave dhe reshjeve të shiut me intensitet të ulët e lokalisht mesatar. Hera-herës reshjet do të jenë në formën e shtrëngatave shoqëruar me shkarkesa elektrike, ndërsa do të ndërpriten në orët e mbrëmjes.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 1-8m/s, ndërsa përgjatë vijës bregdetare era fiton shpejtësi 10m/s duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës 1 deri 2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 8 deri 18°C

në zonat e ulëta 9 deri 22°C

në zonat bregdetare 10 deri 19°C.

Ndahet çifti më i përfolur i showbizit? Ndjekësit e pyesin për Kiarën, Luizi habit me përgjigjen: Ça dua unë aty, boll…

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka filluar që të jetë mjaft aktiv në profilin e tij në “Instagram”. Madje ai herë pas...

Habit moderatori i njohur Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është …

Moderatori i njohur televizionit Enkel Demi sic te gjithe e dime eshte i martuar me ish-deputeten e PD-se Mesila Doden. Cifti jane prinder te...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...