Debati i ashpër mes Ronaldos dhe motrës së Oltës: ‘Ik tako motrën, as follow nuk i ke bërë akoma. E tmerrshme’!

Edhe pse mbrëmjen e djeshme nuk pati një spektakël të zakonshëm të Big Brother, Fan Club u shoqërua po me aq emocione dhe debate si dhe çdo prime gjatë rrugëtimit të spektaklit më të ndjekur në Shqipëri.

Një nga debatet që mori më shumë vëmendjen ishte përplasja e Ronaldos me motrën e Olta Gixharit, Gertën.

Përplasja e tyre ka nisur fillimisht në emisionin E Diell në Top Channel por mesa duket tonet nuk janë ulur akoma.

Ronaldo e akuzoi Gertën se del bën opinionisten se është motra e Oltës, pavarësisht se nuk flet me këtë të fundit.

Ronaldo: Ke dy muaj që del në studio televizive dhe nuk dole një moment për motrën tënde kur e kryqëzonte gjithë Shqipëria. Po del këtu dhe shfrytëzon lojën e saj vetëm për t’u bërë e famshme dhe nuk e kuptoj se si të kam këtu përballë

Gerta: Mos e zgjat me mua fare

Ronaldo: Ik tako motrën, jepi një përqafim motrës, bëji dhe folloë në instagram se nuk i ke bërë akoma. Ty s’të ndjek Olta e kupton dhe del e flet këtu prej Oltës, ji pak mirënjohëse. TCh

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...