Beci: Është koha të shohim njeri-tjetrin në sy e të themi cila është më e mira për Shkodrën

Është koha me e pa njëri-tjetrin në sy e me thënë: cila është më e mira për Shkodrën? A dua që bashkia jonë të jetë e hapur, bashkëpunuese, në punë dhe me vullnet të plotë për të forcuar ekonominë? A besoj se qyteti ka nevojë për shumë më tepër menaxhim e shumë më pak politikë? Ti mund ta bësh këtë me votë!#shkodraepara

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pas suksesit në Big Brother VIP, Luiz Ejlli hap biznesin e tij të ri

Pas fitores së edicionit të dytë të Big Brother...

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të...

Vetmia mbaroi! Këto shenja horoskopi do të gjejnë gjysmën tjetër në qershor

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më...

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është...