4 muaj më parë Gent Hazizi parashikoi martesën me Luizin, Kiara: Largqoftë…

Gent Hazizi, një ndër të eliminuarit e parë të Big Brother Vip 2, paska paralajmëruar që në dhjetor martesën e Luizit dhe Kiarës.

Ndër diskutimet e para që janë bërë në shtëpinë vip, ka qenë gërrhima e Luizit, diçka që banorët i ka shqetësuar ndër muaj, që nga 24 dhjetori 2022.

Në një bisedë e sipër mes Gentit dhe Kiarës aso kohe, duket se është parashikuar dasma.

Kiara qahet se nuk mund ta durojë gërrhimën, ndërsa Genti i thotë: S’mund të flasim për shaka, ti mund ta kesh burrë atë nesër.

“Largqoftë, laaaargqooftë”, thotë Kiara.

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...