VIDEO / Kandidati i PS per Bashkine Shkoder, Benet Beci : Na duhet pune, vetem pune

Nuk ka nevojë për fjalë, as për recitime. Na duhet punë, vetëm punë. Projekte të mira, njerëz të aftë, energji dhe vullnet për ta kthyer Shkodrën në bashkinë e parë në vend për thithjen e donatorëve dhe kthimin e saj në perlën e rajonit!

#shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kh7beLU4dM/?mibextid=cr9u03

 

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...