Ngeli Genci, Genci…Efit nuk i dihet emri i të dashurit! Ilda Bejleri ‘shpërthen’ ndaj finalistes së BBVIP

Ilda Bjeleri ishte e ftuar ditën e sotme në finalen e “Fan Club”, ku ka komentuar rrugëtimi ne Efit në shtëpinë e “BigBrother VIP”.

Ajo ka folur me kritika ndaj finalsites, teksa tha se nuk ka qenë transparente me publikun, pasi nuk ka treguar ende kush është i dashuri i saj. Sipas Bejlerit, ajo ka marrë pjesë në një “reality show” dhe duhet të jetë e hapur që publiku ta njohë.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit njëherë, ngeli Genci Genci, çështje kjo? Unë nuk e shoh kurrë këtë popullaritetin e Efit. Është në një reality show. Nuk ka mundësi ta fitojë se dhe ato fansat aty janë familjarë. Ti Luizit i njeh këdo, motrën, nënën, kunatin.”- tha Ilda.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...