Në prag të finales, produksioni tenton ta provokojë Luizin, ja si reagon banori i “BBVA” (Video)

Qe nga nisja e “Big Brother VIP Albania”, Luizi ishte banori fitues dhe i preferuari i publikut.

Për këtë disa herë u munduan t’ia “zhysin” imazhin atij përmes historive të kaluara.

Bledi ishte ai që jashtë “BBVA” kishte komentuar lojtarin, të cilin e kishte quajtur edhe bixhozgji.

Së fundi, produksioni u ka shfaqur disa foto finalistëve për t’i komentuar se çfarë përjetojnë kur i shohin ato.

Një nga fotot ishin letrat e bixhozit. Duket se produksioni ka menduar ta provokojë lojtarin e preferuar të publikut.

Por, Luizi e ka tejkaluar bukur këtë, teksa u përgjigj shkurt: T’i kishim pasur një palë të luanim.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...