‘M’u bë si fëmijë kopshti’! Eduart Grishaj flet kush ishte banori më i bezdisshëm

I ftuar mbëmjne e sotme në Fun Club ka qenë regjisori i programit më të ndjekur ndonjëherë në Shqipëri Eduart Grishaj.

Grishaj ka treguar disa nga sekretet e Big Brothet VIP, teksa ka ndarë me dëgjuesit edhe banorët më të bezdisshëm.

Sipas tij në vend të parë ka qenë Olta dhe pas saj vinte Tan Brahimi.

“Tan Brahimi m’u bë si fëmija në kopsht. Më thirrnin dhe më thoshin që ky do të dal. Shumë i llastuar ka qenë, por do zemë mend për herë të tjera.”- tha Grishaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...