Gazetarja shqiptare: Djemtë e rritur në fshat janë të prapambetur

Për moderatoren dhe gazetaren Albana Bejko, djemtë e rritur në fshat janë të paprambetur.

Deklarata e saj u bë në Top Channel dhe shkak u bë një deklaratë e personazhit më të famshëm shqiptar për momentin, Luiz Ejlli, i cili tha se nuk do të dontë në familje një vajze që merr pjesë në shfaqje të tilla si “Përputhen”.

“Ai është rritur në një rreth pak periferik, pak provincial. Dhe nuk flas për Shkodrën se e konsiderojmë djep të kulturës, por komunitetin ku është rritur”, tha Albana Bejko, për të cilën djemtë e periferisë, nuk janë shumë mëndjehapur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...