Fansja nga Kosova: Luizi më shëroi motrën!

Ka nisur Fun Club mbrëmjen e sotme teksa priten surpriza të mëdha.

Në fillim të emisionit të gjithë fansat e 4 finalistëve ishin mbledhur së bashku tek bënin tifozllëk për atë konkurrent që dëshironte të fitonte finale e madhe.

Teksa më të zjarrtët kanë qenë fansat e Luizit është konfirmuar se për të kishte ardhur dhe një grup nga Kosova.

Një nga vajzat që ishte prezente ka konfirmuar se Luizi e kishte kënaqur me batutat e tij, duke e bërë të harroj dhimbjen e ndarjes nga jeta të motrës.

“Unë kam humbur motrën por Luizi me batutat e tij më kanë bërë të kaloj dhimbjen më lehtë”- tha fansja e Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...