Eduart Grishaj tregon nëse Luizi dhe Kiara martohen zyrtarisht në finale?

Kiara dhe Luizi do të martohen natën finale të Big Brother VIP.

Celebrimi i çiftit ka për të të ndodhur në natën e madhe teksa këtë gjë e ka konfirmuar Kiara por edhe regjisoriI Big Brother VIP Eduart Grishaj.

“Do të ndodhi një celebrim natën finale”- Kiara.

Ndërkohë që me siguri këtë gjë e ka konfirmuar edhe Grishaj.

Pikëpyetja më e madhe Kiara dhe Luizi martohen të shtunën?

Eduart Grishaj: Po

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...