“E vrau, e vrau”/ Shoferi tmerrohet nga parakalimet e kamionit në mes të rrugës… (video)

Një video denoncuese ka mbërritur mbrëmjen e sotme në redaksinë e Joq Albania nga aksi Librazhd-Elbasan.

Një shofer ka vënë re manovrimet e rrezikshme në rrugë të një kamioni të tonazhit të rëndë.

Ai ka filmuar veprimet e tij ku duket qartë se kamioni për pak rrezikon të shkaktojë një tragjedi për shkak të një parakalimi të gabuar.

Sipas qytetarit, dyshohet se kamioni ka targa maqedonase.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...