Dy ish-banorët e BBV i japin fund lidhjes, zbulohet arsyeja që çoi në ndarjen përfundimtare

Getinjo dhe Vivien i kanë dhënë fund lidhjes që nisën në “Big Brother VIP Kosova”. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive” së bashku me arsyen e ndarjes.

 

Raportohet se dyshja kanë pasur disa debate të vazhdueshme me njëri-tjetrin gjë e cila ka sjellë më pas dhe ndarjen e tyre. Sipas burimeve shkak janë bërë dhe pikëpamjet e ndryshme përsa i përket të ardhmes së “përbashkët”.

Raportohet se një prej debateve të tyre më të forta ka ndodhur në Zvicër një ditë pas festimit të 30- vjetorit të ish-banores.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...