Olta i vë kusht Ronaldo Sharkës: Më kërko falje që më ke thënë m…

Armaldo Kllogjeri ka marrë në telefon telefon Olta Gixharin gjatë rubrikës “Mos i bjer me top” tek “E Diell”, ku ka bërë një lojë me të.

Ai i ka kërkuar llogari, pse ka folur keq për të gjatë intervistave që ka bërë, por Olta shprehet se nuk e bën diçka të tillë as nëse është e vdekur. Këto fjalë bënë që maestro të mos vazhdonte më lojën, por i shprehur dhe ai përzemërsinë që ka ndaj saj.

Më pas Ronaldo ndërhyn tek telefonata dhe i thotë se e do. Olta i kërkon që të përgënjeshtrojë deklaratën e tij që ka bërë më herët, se Olta është një mashtruese dhe më pas ata mund të takohen bashkë dhe t’ja kalojnë bukur.

Olta Gixhari: Ronaldo, ti duhet të përgënjeshtrosh atë që ke thënë për mua, që unë jam mashtruese, pastaj do takohemi dhe do bëjmë shumë gallatë.

Ronaldo Sharka: Atëherë po e them live, Olta Gixhari nuk ka lidhje fare me manipulimin. Të duam Olta!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...