Martohet Vali Corleone? VIDEO nga ceremonia bën xhiron e rrjetit, ja kush është fatlumja

Ai është një nga figurat me të përfolura në mediat vendore të Kosovës por fama e tij ka ardhur deri në Shqipëri. Bëhet fjalë për Vali Corleonen.

Së fundi i njëjti është bërë edhe një nga figurat më të përcjellura në rrjetin social TikTok, ku është mjaft aktiv.

Lidhur me të kanë qarkulluar disa foto dhe video në TikTok, ku thuhet se është martuar.

Madje janë publikuar edhe pamje ku shihet Vali Corleone deri sa po kurorëzohet me Anitën që dikur e quante vajzë të tij.

 

@albvids1

#albaniatiktok #shqiptar #kosovo🇽🇰 #kosova #kosovatiktok #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #prishtina #humorshqip #dhezmotrentaqifsha #ganigermia #faraeflliqtofficial #shqipe #ushtriaçlirimtareekosoves #tiktokshqip #humortiktok #valicorleone #anitacorleone #aleksvisha #dijonisbiba #kozakbraci1

♬ Originalton – Edon Bajra

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

DËMOHEN NDRIÇUESIT ELEKTRIK NË “GJUHADOL”

Dëmtimi I ndriçuesve në zonën muzeale të “Gjuhadolit” është një nga fenomenet që qytetaret përballen shpesh së fundmi. Dëmtimi kryesisht ndodhë gjatë natës ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...