Çudit Luizi: Dua një videocall me Edi Ramën!

Luiz Ejlli ka bërë një kërkesë të çuditshme. Ai ka një kërkesë për kryeministrin e vendit, Edi Rama.

Këngëtari i njohur u shpreh se do të donte një videocall, e teksa e cilëson atë si një personazh “tip” dhe shumë “karizmatik”.

“Dua një videocall me Ramën, është shumë tip, është shumë karizmatik, na mori dhe malli me e pa, 4 muaj pa e parë, ishim mësuar ta shohim përditë”, ka thënë Luiz Ejlli.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që banori përmend Ramën, pasi shumë më herët, teksa bisedonte me Kiara Titon, ai ka thënë se ka kërkuar si dëshirë të flasë me kreun e qeverisë.

Sistemimi i përroit të Oblikës/ Turistëve u shfaqen mbeturina dhe djegie

Kjo është panorama që shoqëron në një ditë normale jo vetëm banorët e zonës së Oblikës por edhe kalimtarë e turistë të shumtë që...

Çfarë po kurdisin Luizi dhe Dea? Dyshja shfaqen bashkë fill pas largimit të Kiarës në Turqi

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel Hoxha, ishin dy ndër banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë spektaklit dy ish-finalistët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME