Beci: Ia kemi borxh fëmijëve tanë, ta bëjmë Shkodrën qytetin ku ata duan të rrinë

Ia kemi borxh të tashmes e të ardhmes së fëmijëve tanë ta bëjmë Shkodrën, qytetin ku ata duan të rrinë e të kthehen, perlën e Veriut e të rajonit, ashtu si i takon të jetë! #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kfN3vIKJk6/?mibextid=cr9u03

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...