Publikohet foto – Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit

Pati shumë aludime rreth asaj nëse Kiara Tito është takuar me nënën e partnerit të saj, Luiz Ejllit.

Madje nëpër media u tha që ato nuk janë takuar jashtë dhe se e ëma e artistit nga Shkodra nuk e do Kiarën.

Megjithatë, një fotografi që ka qarkulluar në rrjete sociale ka lënë të kuptohet se ato janë takuar.

Një llogari në Instagram, gjegjësisht me emrin Andrea, ka publikuar një imazh ku Angjelina dhe Kiara shihen duke ecur me sa duket në një park në Tiranë.

Kjo pasi e ëma e këngëtarit shqiptar gjatë këtyre ditëve ka ardhur nga Amerika për t’ia bërë një befasi të birit.

 

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...