‘Po prandaj mor legen i m*tit. O plehrë, unë…’! Çfarë ndodhi mes Efit dhe Luizit?

Pas spektaklit të djeshëm të Big Brother VIP, disa nga banorët teksa festonin e tepruan pak me pijen.

Një prej tyre ishte Efi, e cila me sa duket pasi e zuri pija filloi të hapej me Luizin, duke i dhënë dhe informacione nga jashtë.

Efi: Kam folur me Jurgenën shoqen tënde

Luizi: Po ku e gjete ti atë

Efi: Po prandaj mor legen m*ti të them që të kam shumë xhan, se dhe për kostumin tënd jam zgjuar që në 8 të mëngjesit mor plehrë, je plehrë

Luizi: Po ç’ke, maksimumi o e fitoj unë o ti

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...