‘Plas’ sherri mes dy mësueseve në shkollë, dalin detajet e para

Dy mësuese në qytetin e Prizrenit janë përfshirë në një zënkë mes njëra-tjetrës këtë të shtunë.

Policia e Kosovës bën me dije se arsimtarët janë përleshur fizikisht pas një mosmarrëveshjeje mes tyre. Si pasojë e zënkës ka mbetur e plagosur njëra prej mësuesve e cila ka përfunduar në spital. Ajo ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Materialet në lidhje me rastin i kanë kaluar prokurorisë për veprime të mëtejshme hetimore.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje, e dyshuara femër kosovare i ka shkaktuar lëndime trupore viktimës femër kosovare.

Lidhur me rastin viktima ka pranuar kujdesin mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.

Detaje tjera lidhur me rastin ende nuk janë bërë publike.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...