Kiara thotë se propozimin për martesë nga Luizi: Erdhi më herët…

Ish konkurrentja e Big Brother VIP, Kiara Tito komentoi propozimin për martesë nga Luizi në rubrikën “Mos i bjer me top”në E Diell.

Ajo shpreh se ndihet shumë e lumtur dhe mezi po pret të takohet me të pas mbarimit të këtij spektaklit.

Kiara zbuloi edhe se si reaguan familja dhe çfarë thanë për propozimin që iu bë.

“Familja shumë të lumtur, shumë të gëzuar. E kishin pritur këtë ditë. Erdhi më herët se që e prisnin”, ka thënë Tito.

Luizi dhe Kiara krijuan historinë e tyre të dashurisë gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ajo doli nga shtëpia bashkë me Bledi Manen, pasi Efi u shpall finaliste.

Ata hynë një mundësie të dytë që kishin si ndër banorët më të votuar nga publiku për t’u rikthyer brenda.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...