Gentian Zenelaj rrëfen fillimet e Kiara Titos në televizion: Ajo vajzë është shumë e…

Moderatori Gentian Zenelaj ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku mes të tjerash foli për fillimet e Kiarës në televizion.

Ai tha se asokohe Kiara sapo ishte kthyer nga Italia dhe nisi të punonte në emisionin e tij si velinë. Genti shtoi se ka shumë respekt për moderatoren.

“Duke shfrytëzuar audiencën tuaj, Kiara ka qenë një bashkëpunëtore e jona në emision, sa ishte kthyer nga Italia në atë kohë, një vajzë si shumë të tjera që kanë punuar me mua dhe me Sajamirin. Unë kam respektin maksimal për të”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...